Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
​​​PREČU ATGRIEŠANA vai MAIŅA (uz citu preci)
Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci .

!!! MĪĻĀS KLIENTES  : NEATGRIEŽAM LŪDZU PRECES NEPAZIŅOJOT MAN PAR PREČU ATGRIEŠANU !!!
!!!!! JA PRECES TOMĒR TIKS ATGRIEZTAS - BEZ IEPRIEKŠĒJA BRĪDINĀJUMA ( NEBŪS UZRAKSTĪTS E-PASTS PAR TO KA VĒLATIES PRECES ATGRIEZT ) - PRECES NO PAKOMĀTIEM IZŅEMTAS NETIKS..... PĒC IZŅEMŠANAS TERMIŅA BEIGĀM TĀS TIKS  ATGRIEZTAS SŪTĪTĀJAM + OMNIVA PIESŪTĪS JUMS RĒĶINU PAR PREČU ATGRIEŠANU !!!!!  BŪSIM SAPROTOŠI UN CIENĪSIM VIENS OTRU :) 

Ja sūtījums ir sūtīts ar bezmaksas piegādi ,kas tiek nodrošināta pirkumiem virs 60.00 €  (bezmaksas piegādes nepiedāvājas ATLAIŽU LAIKĀ) Ja tiek atgriezta  puse vai visas no pasūtītajām precēm, www.TEAMORE.LV   patur tiesības ieturēt izmaksas par Omnivas/Latvijas pasta piegādes izdevumiem ! 

PRECEI JĀBŪT AR BIRCIŅU UN SAVĀ IEPAKOJUMĀ (ja tāds ir BIJIS PIE SAŅEMŠANAS) BEZ NĒSĀŠANAS PAZĪMĒM -PRETĒJĀ GADĪJUMĀ PRECES ATGRIEŠANA VAI MAIŅA NAV IESPĒJAMA 

Atmaksa par atgriezto preci tiek ieskaitīta jūs norādītajā bankas kontā  3-7  darba dienu laikā no saņemšanas dienas : ATMAKSA IR TIKAI PAR PASŪTĪTO PRECI : PIEGĀDES IZDEVUMI ATMAKSĀTI NETIEK !!!  : VAS "LATVIJAS PASTA" vai OMNIVAS izdevumus par atpakaļ sūtīšanu  sedz pircējs!!! Ja mainām preces uz citu izmēru vai kādu citu preci - tad jārēķinās + ar Omnivas/VAS "Latvijas pasta" piegādes izmaksām. Izņēmumi tajā gadījumā ja prece ir  bojāta vai gadījies ražotāja brāķis   (tad atbildību par to uzņemsies veikals - bet par to ir jāinformē e-pastā ,pirms preces atgriešanas )  jūs preci sūtiet atpakaļ ,tad saņemsiet  atmaksu ne tikai par pašu preci ,bet arī sūtīšanas izdevumus.