Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
PREČU ATGRIEŠANA vai MAIŅA (uz citu preci)
Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci .

PRECEI JĀBŪT AR BIRCIŅU UN SAVĀ IEPAKOJUMĀ (ja tāds ir BIJIS PIE SAŅEMŠANAS) BEZ NĒSĀŠANAS PAZĪMĒM -PRETĒJĀ GADĪJUMĀ PRECES ATGRIEŠANA VAI MAIŅA NAV IESPĒJAMA 


Atmaksa par atgriezto preci tiek ieskaitīta jūs norādītajā bankas kontā 1-3 darba dienu laikā no saņemšanas dienas : ATMAKSA IR TIKAI PAR PASŪTĪTO PRECI : PIEGĀDES IZDEVUMI ATMAKSĀTI NETIEK !!!   :LATVIJAS PASTA vai OMNIVAS izdevumus par atpakaļ sūtīšanu  sedz pircējs!!! Ja mainām preces uz citu izmēru vai kādu citu preci - tad jārēķinās + arī Omnivas/Latvijas pasta piegādes izmaksām. Izņēmumi tajā gadījumā ja prece ir  bojāta vai gadījies ražotāja brāķis   (tad atbildību par to uzņemas veikals )  un jūs preci sūtiet atpakaļ ,tad saņemiet arī atmaksu ne tikai par pašu preci ,bet veikals sedz arī  sūtīšanas izdevumus.

Ja ir sūtījums sūtīts ar bezmaksas piegādi ,kas tiek nodrošināta pirkumiem virs 6
0.00 €  (bezmaksas piegādes nepiedāvājas ATLAIŽU LAIKĀ) Ja tiek atgriezta  puse vai visas no pasūtītajām precēm, www.TEAMORE.LV   patur tiesības ieturēt izmaksas par Latvijas  pasta vai Omnivas piegādes izdevumiem .